• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОСНОВНА ФАСАНСКА Птица трева шума подот Фотографија Бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Jamesејмс Добсон

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОСНОВНА ФАСАНСКА Птица трева шума подот Фотографија Бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн

DEN 615.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : птица; Животно; Фазан; Клун; Дивиот свет. Дизајн од Jamesејмс Добсон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ступел Индустрии Зимски Желби Чувства Геометриски Снегулки Курзивна Типографија, 13, Дизајн На Дафне Полсели

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

DEN 0.33

Марот, Стефани Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Потпевнувам Бубачки

Марот, Стефани 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Потпевнувачк

DEN 0.67