• Свеж
Главни места за пластични алишта за пластични алишта, пакувања, пакувања, кесичка за чаши

Главни места за пластични алишта за пластични алишта, пакувања, пакувања, кесичка за чаши

DEN 239.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова флексибилно опкружување со алишта за перење го олеснува денот на алиштата. Дизајнирано со две цврсти рачки за да се направи носење дури и тешки товари, прицврстувачот има дупки за вентилација што овозможуваат да поминат светлина и воздух низ кои можат да помогнат во инхибирање на растот на мувлата. Овој спречувач може да задржи до 2,2 автобуси облека и има лесна конструкција на полиетилен за да направи превоз на облека од вашата спална соба до вашата соба за перење и да се врати едноставно. Овој спречувач е одличен начин да ја одржувате валканата облека организирана и надвор од подот со чист изглед што оди со скоро секој декор на простории. Лесно се грижи, едноставно избришете го чисто по потреба со топла вода и благ детергент. Конструиран од траен, лесен полиетилен. Помага да се задржи валканата облека надвор од подот и да се организира до денот на алиштата. Вклучува три препреки. Димензии на производот : 17,7 "x 17,25" x 26 ". Тежина на производот : 2,3 lb.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Miabella Women 7- Carat T.G.W. Овална лондонска сина топаз и бела топаз и дијамант акцент Стерлинг сребрен ореол прстен

Погледнете го остриот додека го донирате овој ласкав миабела ореол прстен Изработено во бујно сребро с�

DEN 2.33

Јубатуо Женски Моден Долг Ракав Лабав Кружен Врат Руно Цветен Принт Со Качулка Дуксер Врвни Дуксери За Жени Зелени

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 0.67

Tuphely Industries цвета розови цвеќиња Womanена Минимална преглед на преглед на wallидна уметност, 30, дизајн од Рос Русева

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 337.76

Добредојдовте есен сезонски цути за празник графички уметност џет црно врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 430.24

Sumn Industries пар шишиња со шампањски шишиња Аранжман за алкохол пијалок графички уметност сива врамена уметничка печатена

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.33