• Свеж
Чуда нација со кратки ракави на екипажот на вратот Графички пижами за печатење пижами

Чуда нација со кратки ракави на екипажот на вратот Графички пижами за печатење пижами

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа пижама од 6 парчиња од Wonder Nation е совршено сладок начин да го задржите девојчето удобно ноќе. Овој 100% органски памучен PJ сет е дизајниран со привлечен и истегнат вклопување за удобност и безбедност. Овој сет од 6 парчиња има три кошули со кратки ракави за пижами и три панталони за пижами во симпатична и забавна графика и отпечатоци. Во дното се карактеризираат со еластични ленти за половини без пинч и врвовите се карактеризираат со запечатени топлини и вратот на екипажот. Овие памучни пижами не се отпорни на пламен. За да им помогнеме на децата безбедни, пижамите секогаш треба да се вклопуваат. 100% органски памук. 6pc тесно вклопување. Ребрестиот врат и манжетни. Вклопено ситно. Лесно повлекување. Забава графичка и отпечатоци. Машинско миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Градници За Маици За Жени Тркачки Грб Беспрекорна Удобност Плус Големина Долна Облека Предно Затворање Памук беж 80

Htnbot Маица Градници За Жени Racerback Беспрекорна Удобност Плус Големина Долна Облека Пред Затворање Памук б

DEN 0.67

Воздухоплов На Дозвола Fall Женски Дуксери Женска Боја Стоечка Јака Ревер Спортски Џемпер Сет Пилинг Врвови Жени

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿�

DEN 2.00