• Свеж
Mohawk Home Prismatic Fresco Fresco Floral Gold Transational Floral Precision Printed Area reg, 8'x10 ', злато

Mohawk Home Prismatic Fresco Fresco Floral Gold Transational Floral Precision Printed Area reg, 8'x10 ', злато

DEN 11280.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Запалената неутрална таупе и слонова коска обезбедува убава позадина за богатите црвени цвеќиња и злато филигранско инспирирано уметност на Мохавк домови луксузен килим Фресно цветно подрачје. Кога станува збор за бојата, небото не е повеќе граница со бесконечните можности на револуционерната призматична колекција Мохавк. Размислено направено во Соединетите држави во мали серии користејќи го ексклузивниот печатач за прецизно прецизно инјектиран во домови во Мохавк, призматичката колекција ги редефинира печатените килими, буквално еден оригинален дизајн во исто време. Секој стил во оваа колекција има супериорна јачина, отпорност на дамки и пријатна мека допир. Свесно создаден со Everstrand предиво, Mohawk Homes Exclusive Premium Recikled Polyester произведен од пост-потрошувачки пластични шишиња со вода, оваа колекција нуди опции за животната средина кои се лесни за очите колку што се светот околу нас. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 8'x10 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов 82-631AR мотор на прозорецот за напојување и регулаторниот склоп на задниот десен дел се вклопува во 2005 година- epип

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

DEN 707.20

Трговска марка ликовна уметност „Преторија Јужна Африка Скај Лејлин Портрет II“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Movender Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е п�

DEN 671.84