• Свеж
Халмарк 12 Голем трик за еднократно користење или третирање торба за деца

Халмарк 12 Голем трик за еднократно користење или третирање торба за деца

DEN 173.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Плашете малку забава со празничен повеќебоен трик или третирајте ја торбата што можете да ја користите од година во година! Со разноврсен дизајн, оваа торба за подароци што може да се користи е совршен додаток на кој било костум. Брендот Халмарк е широко признат како најдобар за картички, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Повторната торба за подароци што може да се употреби со мери приближно 10,3 "широка до 12,8" висока до 7,2 "длабоко. Создадено со висококвалитетни материјали за хартија, материјалите за обвивки за подароци Hallmark се прават со хартија од добро управувани шуми . Оваа повеќебојна повеќебојна торба е одлична за собирање или предавање Надвор од третира на Ноќта на вештерките од година во година. Разновидниот и празничен дизајн ја прави оваа торба за еднократно триење или третирање совршен додаток на која било костум. Црната торба има шарени „трик или третирај“ букви и рачки од портокал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.