• Свеж
Brandеси Jamesејмс Бренд мониста јоргован стакло уникатен мушка влакно, унисекс, парче

Brandеси Jamesејмс Бренд мониста јоргован стакло уникатен мушка влакно, унисекс, парче

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Essеси Jamesејмс Бидс е семеен бизнис со седиште во Витлеем, ПА со страст за уметност, дизајн на накит и стил на унисекс. Нашите производи се дизајнирани од уметници, за уметници. Ние создаваме шарени мешавини на мушка со теми инспирирани од инспиративни места, историски икони, емоции и прослави. Нашите мешавини за возрасни мониста му даваат на креаторот на накит малку од сè да работи со - мониста, капачињата од мушка, ресни, привлечност и многу повеќе. Содржи : . Стаклени мониста со висок квалитет. 7 инчи долга влакно од мушка. Фацетирано стакло. Унисекс. Обичај essеси Jamesејмс мониста сребрена позлатена метал. Вклучени капачиња и растојанија од мушка. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење, мали делови. Не за деца под три години. Увезено . Видео упатство : стаклена нараквица за јоргована.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пристап До Лома Дијамантска Плоча Тешко Преклопен Тоне Капак АГР-Б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - ГМЦ СИЕРА

Овој дизајн со низок профил тоно капак нуди супериорна заштита во комбинација со редефинирана индустри

DEN 3136.00