• Свеж
Wor Brand Wor 8a 14 моторна пила

Wor Brand Wor 8a 14 моторна пила

DEN 2544.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Моторната пила Worx е компактна централа. Тој нуди моќен 8 засилувач мотор во лесен и ефикасен дизајн од 14 инчи. Оваа моторна пила со ниско одржување има патентиран систем на ланец за автоматско затегнување за да помогне во продолжување на животот на шипката и ланецот. Покрај тоа, автоматскиот, систем за затегнување на ланецот без алатки и индикаторот за ниво на нафта го олеснува ракувањето и одржувањето. Оваа компактна централа од 14 инчи, има удобна гумена над рачката на зафат за подобрување на удобноста и стабилноста. Моторната пила Worx е лесна за употреба за кастрење на светло до средна должност, јагнешко месо, градинарство и чистење околу дворот. Патентиран систем за автоматско-тензични ланци за продолжен живот на бар и ланец. Моќен 8 засилувач мотор нуди постојана изведба. Подмачкување на ланец со индикатор за рачка на нафта. Компактен и дизајн на мала тежина. Капацитет на резервоарот за нафта 4 грип Оз. а теренот на ланецот е 3/8-во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мини глувци бебе и мали деца со долги ракави на долги ракави, хеланки на здолништа и скруши, сет на облека, големини 12м-5Т

Туту симпатична! Сет на облека со четири парчиња на Мини Маус gives дава на нејзината гардероба убава преу�

DEN 303.84