• Свеж
Гербер органски памук белезници без нула, 4pk

Гербер органски памук белезници без нула, 4pk

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа четири пакувања на органски белезници е совршена работа да ги задржи нејзините слатки мали раце и топли. Тие се направени со 100% органски памук, што е безбедна и мека ткаенина која ќе се чувствува одлично против нејзината деликатна кожа. Митинците се совршени за мешање и да се совпаѓаат со нејзините омилени облеки што ги прави одличен додаток на нејзината гардероба. Белезниците се идеален подарок за секое девојче што го познавате и сакате! Тие сигурно ќе бидат хит на вашиот следен туш за бебиња, бидејќи не само што се слатки, туку и практични и удобни! Секогаш е важно да се задржи бебето топло и овие белезници ќе ја направат само работата. Тие можат да се носат во затворено кога има студ во воздухот, на отворено кога времето е ладно, или во секое време можеби ќе треба малку дополнителна топлина. Плус, тие повторно се мијат машина и се сушат! Вклучува четири белезници на пар. 100% памук со органски влакна. 0/3m. увезени. Машинско миење / сушење суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Моторад Интегрирано Домување Термостат-Степени со Печат Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА, 2010-ЛЕКСУС ГХС

Произведени со оем квалитетни материјали и безбедносни стандарди Од Добавувач на ОЕ Се спротивставува

DEN 94.24

Мали Момчиња Девојчиња Кошули Со Еднобоен Џеб Со Кратки Ракави Еднобојна Плус Лабави Обични Врвови Големина 2XL;17-18Y

Мали Момчиња Девојчиња Кошули Со Еднобоен Џеб Со Кратки Ракави Еднобојна Плус Лабави Обични Врвови Гол�

DEN 2.67