• Свеж
Единствено автомобилско предно лево склопување на Струт 1993 година- Chrylser Concorde, 11161

Единствено автомобилско предно лево склопување на Струт 1993 година- Chrylser Concorde, 11161

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Единствено автомобилско предно лево комплетно склопување со склопување 1993-1997 Chrylser Concorde, 11161 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето на инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и понуди чувство за премија за возење. Fits 1993-1997 Chrylser Concorde, 1993-1997 Chrylser Intrepid, 1993-1997 Dodge Intrepid, 1993-1997 Eagle Vision, 1994-1996 Chrysler New Yorker, 1994-1997 Chrysler LHS. Оригинална замена на стилот на опрема, комплетно склопување на ленти. Прецизност дизајнирана за директно вклопување и да ја врати висината на фабриката за возење. Елиминирајте ја потребата за специјализирани алатки. Нема исклучувања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 1995-Шевролет Монте Карло

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2.33