• Свеж
Бостон Скајлин Рамка за печатење во сликарство

Бостон Скајлин Рамка за печатење во сликарство

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : -Под на квалитетот giclee печати на архивска хартија со висока резолуција. -Арие подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално врамени и монтирани. -ИВОДЕН КВАЛИТЕТ НА Квалитет Неиздржана рамка. Предмет : -Покажи и земји. Пол : -нетрална. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Фракција уметност. Регион : -Нарет Америка. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 12 "h x 12 " w x 1.5 "d - големина : -mini 17 " и под. Димензии : Големина 12 "H x 12 " W x 1,5 "D - целокупна висина - горе до дно : -12 ". Големина 12 "h x 12 " w x 1,5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -12 ". Големина 12 "h x 12 " w x 1.5 "d - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Големина 12 "h x 12 " w x 1,5 "d - целокупна тежина на производот : -5 bs. MAAX6746 Карактеристики со врвен квалитет giclee печатење на архива хартија со висока резолуција. Пристигнува подготвени за обесени. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамен и монтиран. Високо квалитетен издржлив не-болен фрамо-предмет : градови и земји. Пол : Неутрална. Боја : разнобојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Печатен. (12 "H x 12" W x 1.5 "D) : mini 17" и под. Големина (18 "H x 18" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (24 "H x 24" W x 1.5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (32" H x 32 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (48" H x 48 "W x 1.5" D) : преголема 41 "и погоре. Димензии големина 12" H x 12 "W x 1,5" d целокупна висина - од горе до дно : 12 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 12". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 18" H x 18 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 32" H x 32 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 32". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 8 bs. Големина 40" H x 40 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 9 bs. Големина 48" H x 48 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 48 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 48". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.