• Свеж
Каролис Jayеј „Океан 15“ ја изедначи врамената уметност

Каролис Jayеј „Океан 15“ ја изедначи врамената уметност

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Неговата уметност се прикажува на меѓународните простори на аеродромот Вилнус, ново дизајнираната канцеларија на jenensidge и во многу повеќе корпоративни и приватни простори со давање нова перспектива на светот.Уметник : Каролис Jaysubject : Пејзаж -апестит : Тип на крајбрежје Производ : Црна рамка, бела матка, акрилик Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има поглед на Bird Seye на бран што се тркала низ рамката. Оттогаш, уметникот издаде книга за лична воздушна фотографија? Да се ​​биде птица во Литванија? Ставете ја фотографијата Каролис на wallsидовите. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Истакнати бои : сива, сина, црна, бела Каролис Јанулис е уметник од Литванија. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Во 2016 година Фотографија? Летен камп? Освои на 3 -то место на Меѓународните награди за воздушна фотографија Дронестаграм. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Отпечаток од 8x10 giclee под акрилик во црна рамка од 13x16. Наскоро беше забележано и прикажано на разни публикации во светот на печатот и фотографијата. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Друга фотографија? Дрво на животот? е во потесен избор на Светските награди за фотографија на Sony 2016 (Категорија на луѓе).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

+ Декер Перформанси Хели Блендер, Вати, Оз Совршено Истурете Стаклена Тегла За Мешање, Црна И Сива, БЛ1600БГ-1

Нема повеќе запирање, мешање или тресење за да исчистите џемови во вашиот блендер Блендерот BLACK+decker® sperfo

DEN 2.33

Симпатична среќна лимонска вар цртан филм илустрација Менс Воена Зелена Графичка Маичка-Дизајн Од Луѓе М

Најдобрите пријатели како лимон и вар одат заедно Нашите слатки пријатели од цитрус пливаат во меурчињ�

DEN 3.33