• Свеж
Плочка за обврзници Лесно луксузно метрото бело внатре. Внатре.

Плочка за обврзници Лесно луксузно метрото бело внатре. Внатре.

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесните луксузни плочки од кора и стапчиња ја комбинираат леснотијата на претходно пополнето лепило со високо, квалитетна плочка за која ние во врската станавме синоним. Користејќи го највисокиот квалитет на претходно применето лепило, создадовме производ кој е полесен, издржлив и повеќе пријателски расположен за буџетот, совршен за DIY проекти и освежувачки имот за изнајмување. Без лепак, без инјекциска смеса, без заложби или време на сушење. Луксуз е што се држи, брзо. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Лесна луксузна луксузна кора и стап е совршено решение за DIY за сите ваши потреби за плочки. Оваа ставка се продава по листот, секој лист покрива 1 квадратен метар. Најбрзиот и најлесниот начин за освежување на кој било простор е токму тука.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ступел Индустрии Класични Рози И Аранжман На Глобфлауер Гроздобер Избледени Тонови, 30, Дизајн На Ангела Меквин

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

DEN 669.44