• Свеж
Панч ти тато Кајјун Креол зачини, Оз

Панч ти тато Кајјун Креол зачини, Оз

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете вкусен јужен вкус на вашите омилени јадења со зачинување за зачинување на тато тато Кајун (8 мл). Без разлика дали создавате класично јадење Cajun или сакате да додадете малку зачин и топлина во вашиот следен оброк, овој лек е идеален избор. Зачинот на Панч Ја тато е направен со употреба на внимателен спој на висококвалитетни зачини што се мешаат со традиција, страст и малку стил на момче на Бају. Пробајте го со риба, пилешко, говедско месо, свинско месо, јадења од ориз, салати, супи, чорби, маринади и многу повеќе. Зачинете го зачинувањето на тато Кајјун Креол : Солени мешавина на висококвалитетни зачини. Сертифициран Кајјун-производ на Луизијана. Без зачинување на МСГ. Пробајте го со риба, пилешко, говедско месо, свинско месо, јадења од ориз, салати, супи, чорби, маринади и многу повеќе. Направено во земјата Бају во Јужна Луизијана.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

20-9508-00-Нсф Собранието Фарови Лево Возачот ЛХ Халоген за ЏИП ЧИРОКИ Одговара изберете: ЏИП ЧИРОКИ ТРАИЛХОК

Пакет Вклучуваатстик Собрание На Халогени Фарови Од Левата Страна За Џип Чироки 20142015 Модели х 1итем Опи�

DEN 1599.84

Изградено Каскадно Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик од 16 Унци со Капак Отпорен на Истекување, флоз, Зелена Боја

ИЗОЛИРАНА : конструкцијата со двојни ѕидови, запечатена со вакуум ги одржува пијалоците ладни до 24 часа

DEN 2.67