• Свеж
Девојки со лесни девојки со бебе и мали деца со долги ракави на врвот, големини со месеци-5t

Девојки со лесни девојки со бебе и мали деца со долги ракави на врвот, големини со месеци-5t

DEN 343.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пополнете го изгледот на вашата девојка со овој блузонски врв на врвот од Easy-Peasy. Овој мек, стилски врв ќе ја натера да изгледа толку симпатична и да се чувствува пријатна со часови на беспрекорно време на игра со семејството и пријателите. Достапна во најразлични бои, таа лесно може да измеша и да одговара на кој било од нејзините симпатични врвови со лесен блузон пилум со нашиот одличен избор на дното. Исклучиво на. Материјал : 68% Рејон/29% рециклиран полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на блусон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои; peplum полите; разгорени манжетни. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Блусон Пеплум Топ за девојки за мали деца од Easy-Peasy.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.