• Свеж
Сет на панели за завеси на бранови на бранови, 27,5 63 панели, сина

Сет на панели за завеси на бранови на бранови, 27,5 63 панели, сина

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Главните сини jaquard Wave Solid & чиста сет на завеси од 4 парчиња има две цврсти панели на jaquard и два модни чистачи. Секој панел мери 27,5 ”широк и 63” долг. Вкупната ширина на сите четири панели е 110 ”. Овој комплет за решенија за простории е направен од 100% полиестер и е лесна грижа, машина што се пее во ладна вода, одделно. Dobеб од шипка мери со дијаметар 3 ”. Препорачана употреба на шипка со дијаметар од 1 инчи (не е вклучена). Небесните не се вклучени. 4 парче сина завеса сет вклучува : 2 цврсти панели за бранови на џакард и 2 бренд на модни чизми : главни. Џеб на прачка. Секој панел мери 27,5 ”W x 63” L. Машината што може да се перат. Филтрирање на светлина, сет на прозорецот за приватност. Направено во Кина. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 1995-Шевролет Монте Карло

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2.33

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2006 - Киа Рио Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2090.88

Кухас Надвор Од Рамото Врвови За Жени Цветни Печатени V Вратот Хенли Повик Двојни Ремени Плус Големина Блузи

Cuhas Плус Големина Блузи За Жени Цветни Печатени V Вратот Надвор Рамо Маица Повик Двојно Ремени Женски Вр�

DEN 1.33