• Свеж
Гербер разновидни хеланки на памук памук

Гербер разновидни хеланки на памук памук

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој 2-пакет на хеланки на бебешки девојчиња е само скапоцен! Направени со мешавина од памук/спандекс, овие хеланки се меки и удобни со совршена количина на истегнување и даваат. Цврстите сиви и розови стил на полкови ги прават лесни за мешање и да се совпаѓаат со нејзините омилени врвови и каросерии. Полките точки дури и ќе додадат симпатична, суптилна талент на нејзината облека. Тие се совршени да ја задржат топло кога времето ќе се олади во есен и зимски месеци. Плус, тие се лесни за грижа. Секоја нозе е машина што може да се пее и може да се исуши за да го задржи денот на пералот. Loveубовта колку е симпатична што изгледа во нив и таа ќе сака колку се пријатни! Овие хеланки прават одличен подарок! Секоја мајка или мајка на млада девојка ќе биде возбудена од овие класични дното. Гербер нуди спектакуларна вредност со извонреден квалитет на кој можете да му верувате на вашето бебе. Вклучува 2 хеланки. 95% памучен дрес и 5% спандекс. НБ - 24м. Совршено за мешање и совпаѓање. увезени. Машинско миење / сушење суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.