• Свеж
Викерман 5.5 ' Небесно Сино Молив Вештачки Елка, Сина ДУРА-осветлена ПРЕДВОДЕНИ Светла

Викерман 5.5 ' Небесно Сино Молив Вештачки Елка, Сина ДУРА-осветлена ПРЕДВОДЕНИ Светла

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Викерман 5.5 'х 22" Небесно Сино Молив Вештачки Елка со 449 пвц совети и 250 сини дура осветлени италијански ПРЕДВОДЕНИ Мини Светла. Додадете празничен талент во вашиот празничен декор со Оваа Елка со светли бои. Доаѓа прелит со Сини ПРЕДВОДЕНИ МИНИ Светла осветлени Од Дура, има живописни пвц врвови на метални гранки со шарки и вклучен е држач за метално дрво. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат. Доаѓа прелит со 250 СИНИ LED Светла осветлени Од Дура. Лесно склопување-Вклучува метален држач за дрвја и метални гранки со шарки. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

iPhone плус iphone 6s Плус Солиден Случај, Преживеан Сите Терени Со Појас Клип, Црна Влијание Отпорни, Реалниот Свет Докажана

Грифин дизајниран И ригорозно тестиран Преживеан Терен за Да биде најзаштитниот можен случај за се што

DEN 430.08

Каролини Богатства CK5894MAT Шар Пеи Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 27 L 18 W

Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама Користете градинарско црево за д�

DEN 2.67