• Свеж
- ДВОЈНА ГОЛЕМИНА ТЕМНО КАФЕАВА КОЖА-ПОГЛЕДНЕТЕ

- ДВОЈНА ГОЛЕМИНА ТЕМНО КАФЕАВА КОЖА-ПОГЛЕДНЕТЕ

DEN 1583.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете современ, но класичен стил во спалната соба на вашето дете со оваа шик рамка за тапациран кревет со големина на близнак. Ниската платформа и тафтуваната глава обвиткана со мек и издржлив темно кафеав материјал со изглед на кожа му даваат елегантна привлечна привлечност, додека црните ногарки од цврсто дрво обезбедуваат цврста поддршка. Оваа рамка за кревет ќе биде издвоена во секоја спална соба освежи! Потребна е стандардна пружина со двојна големина. Кутија пролет и душек не се вклучени. Сите делови и хардвер за склопување се погодно лоцирани во внатрешноста на главата. Тапациран во шик ткаенина со темно кафеава кожа со лесна нега / Современ дизајн со тафтувана глава за класична привлечност / црни готови стапала од цврсто дрво за стабилност / Дрвени летви за поддршка на пружина во кутија / Одговара на стандардна пружина и душек со двојна големина (не е вклучена) / 25 " Ч помеѓу подот и дното на главата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства SS8169PW Бразилски Мастиф Фила Бразилеиро Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, разнобојни

Каролини Богатства SS8169 PW1414 Бразилски Мастиф / Фила Бразилеиро Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, Разн�

DEN 3.33