• Свеж
Женски Концепти Спортски Крем Каролина Пантери Видливост Долги Ракави Дуксер Маица И Шорцеви Во Собата

Женски Концепти Спортски Крем Каролина Пантери Видливост Долги Ракави Дуксер Маица И Шорцеви Во Собата

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Инспирира соништа на каролина пантери победи со Оваа Видливост Долги Ракави Дуксер Маица И Шорцеви Поставени Од Концепти Спорт. Одликувајќи се со печатење со пруги, овој комплет за облека за спиење ќе ве одржува удобни без да го жртвувате вашиот дух. Задебеленото лого на каролина пантерс додава допир на тимски дух на вашиот изглед пред спиење. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Материјал : 97% Полиестер/3% Спандекс. Увезени. Сетот вклучува качулка и шорцеви. Inseam на големината и мерки прибл. 3''. Графика за печатење на екранот. Качулка со врвки за влечење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Вермонт лето x платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се прикажани во различни големини Трговска марка ликовна уметно�

DEN 1530.08