• Свеж
Лав Бренд Сладолед Голема Лажичка Предиво - Лимон Вител

Лав Бренд Сладолед Голема Лажичка Предиво - Лимон Вител

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

ЛАВ БРЕНД - Сладолед Голема Лажичка предиво. Ова предиво е совршено за правење бебешко ќебе и многу повеќе! Категорија на тежина : 3. Содржина : 100% Акрилик. Putup : 10oz/284g, 1117yd/1022m. Мерач : 22sx30r = 4inx10cm со големина US5/3,75 mm игли за плетење. Предложени КАПЧИЊА кука ГОЛЕМИНА USH/5mm. Dyelotted : ние се обидуваме, но не сме секогаш во можност да одговараат на dyelots. Грижа : машинско перење, машинско сушење, не белење, не пеглање, суво чистење. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Лав Бренд Сладолед Голема Лажичка Предиво - Лимон Вител.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Еден За Сите OARUSB04G Четири Уред Универзален Далечински Управувач Со Паметен Управувач За Лесно Програмирање

Еден За Сите OARUSB04 G Четири Уред Универзален Далечински Управувач Со Паметен Управувач За Лесно Програми

DEN 1.33

Дорман 929 - Заден Лист Пролет Собранието За Специфични Модели Шевролет Одговара изберете: 2002-ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА

Правилно функционирачките лисни пружини ја држат тежината и носивоста на возилото или приколката и се �

DEN 3.00

Дорман 625 - Турбополнач Нафтена Линија За Специфични Модели На Форд Линколн одговара избери: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2010-ФОРД

Оваа линија за масло со турбополнач е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригинал�

DEN 3.33