• Свеж
Мемфис Луан Геометриски Бранови Бушава Област Килим, Сива Слонова Коска, 6'7 6'7 Плоштад

Мемфис Луан Геометриски Бранови Бушава Област Килим, Сива Слонова Коска, 6'7 6'7 Плоштад

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гравирана шема на бранови по ваш избор на достапна тонска боја го прави Тепихот Сафавиех Мемфис Шаг СГ835 Затворен Простор текстурално задоволство. Овој кадифен килим за бушава област е луксузно мек и издржлив полипропилен. Се нуди во вашиот избор на достапни големини.Грижа за Вашиот Тепих : за да го одржите вашиот тепих во изглед најдобро, вакуумирајте го неделно и поставете го вакуумот на највисоката висина за да спречите да го извлече материјалот од килимот. Избегнувајте да користите шипки или четки за тепање, бидејќи тие можат да го оштетат вашиот килим; вакуумските стапчиња само за вшмукување се понежни за влакната на килимот. Веднаш третирајте истури и дамки. Дамките на килими направени од синтетички влакна или други материјали што се перат треба да бидат лесни за лекување. За килими од волна, нанесете раствор специфичен за дамки на тепихот. За килими што не се перат во машина, се препорачува годишно чистење на пареа или хемиско чистење. Изберете од достапните бои. Изработени од издржлив полипропилен. Моќ-демне изградба. Кадифен куп. Изберете од достапните опции за големина. Шема на гравирани бранови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Индустриска Масовна Хартија За Завиткување, 1 Пакет, Мат Вар Зелена Обвивка За Подароци, 2082 Година. Квадратни Стапки

Да се најде совршен подарок за таа посебна личност во вашиот живот е доволно тешко без дополнителен стр�

DEN 207.84