• Свеж
Кингстон Месинг KC7061Z во. Распространета Славина За Бања, Полиран Хром

Кингстон Месинг KC7061Z во. Распространета Славина За Бања, Полиран Хром

DEN 1055.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Еклектичниот стил На стилот Арт Деко Од 1930-тите е интегриран во класичниот дизајн на оваа славина. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Милениумската 8-Инчна Широко Распространета Славина За Бања со Месинг Скокачки Прозорци и неговата избрана цврста месинг конструкција и премиум полиран хромиран финиш гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Елегантниот дизајн на оваа славина ќе предизвика пофалби за вашата извонредно стилизирана бања. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Кингстон Месинг KC7061 ZX 8 во. Широко Распространета Тапа За Бања, Полирана Хромирана Цврста Месинг Конструкција. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Палубата планината 8 "до 16" Широко Распространета 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 1-5/8" Расчистување На Изливот. 5-5/8" Излив Дофат. Вклучува Појавување На Скокачки Одвод. Двојни Вкрстени Рачки за Лесно Ротирање. Завршница Отпорна На Корозија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.