• Свеж
Моќ Стоп Пред З Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со хардвер 17-507

Моќ Стоп Пред З Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со хардвер 17-507

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Керамичката подлога За сопирачки И хардверскиот комплет Z17 Evolution е прифатлива замена на залихите за вашето возило со дневно возење. Формулата за ниска прашина На керамичките влошки се потврдува преку тестови на трети страни на возилото во САД за да ги одржите вашите тркала да изгледаат како нови. Влошките исто така имаат двослојни гумени шипки со висока температура кои изолираат бучава за практично тивко сопирање. Ако барате да го освежите изгледот и перформансите на сопирање на вашите стари, истрошени сопирачки, не гледајте понатаму. Поздравете се со непречено, тивко патување Со Керамички влошки За сопирачки Z17 еволуција. Моќ Стоп Пред З17 Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со хардвер 17-507. Влошки за сопирачките дизајнирани за сопирање без бучава. Термички изгорени површини на сопирачките за брзо пробивање. Произведени според СТАНДАРДИТЕ TS16949 на оем спецификации вклучувајќи chamfers и слотови. Вклучува премиум хардвер од нерѓосувачки челик за инсталација без проблеми. Одговара : САТУРН СЦ 1991-1992; САТУРН СЦ1 1993-2002; Сатурн СЦ2 1993-2002; Сатурн СЛ 1991-2002; Сатурн СЛ1 1991-2002; Сатурн СЛ2 1991-2002; Сатурн СВ1 1993-1999; Сатурн СВ2 1993-2001.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Губотаре Панталони За Жени Трендовски Женски Харем Панталони, Хипи Палацо Панталони Бохо Џогери Јога Облека Со Џебови

Панталони Чино Женски Обични Модни Кратки Панталони Панталони Цврсти Панталони За Жени Обични Пантало�

DEN 0.67

метал бадминтон клуч синџир три-димензионални бадминтон турнир клуч синџир приврзок спорт спорт симпатична приврзок

Карактеристики : Едноставен и едноставен дизајн; синџир на клучеви полиран преку ригорозен процес; доба

DEN 319.84

Бобрик Нерѓосувачки Челик Тоалет Капакот На Седиштето Диспензерот, Класикасерии, 15. 11, Сатенска Завршница-БОБ221

Сатенската завршница се спротивставува на отпечатоците од прсти Едноделна, беспрекорна конструкција...

DEN 1.67

Блескави Колекција 1. Карат 14к Црно-Бел Дијамантски Камен Невестински Веренички Прстен Сет КТ, Бело Злато, Големина 5

Овој прекрасен дијамантски прстен се одликува со 1,05 кт бели и црни дијаманти во поставување од 3 камења..

DEN 3.00