• Свеж
Сафавиех Довер 24. во. Цврсти Вител Круг Огледало, Бакар

Сафавиех Довер 24. во. Цврсти Вител Круг Огледало, Бакар

DEN 2079.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Довер 24.5 во. Цврсто Се Врти Тркалезно Огледало, Бакарната Модерна скулптура го инспирираше ова современо тркалезно огледало. Храбар и убав, создава драматична фокусна точка во секоја дневна соба, трпезарија или ходник. Неговата текстура четкана бакарна завршница додава допир на индустриски глам. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. За моментално преуредување на украсувањето, ова огледало е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Лесен за чистење и одржување. Предметот содржи железо, стакло и дрво. Не Е Потребно Собрание. Точка Димензија : 24.5 во. В х 1 во. Д х 24.5 во. Х. Круг Огледало Димензија : 7.5 во. х 7.5 во. Дебелина на стаклото : 4 мм. Боја : Бакар. Тежина на предметот : 12,34 фунти. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, боите на некои ставки може малку да се разликуваат; ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Прашина со мека, сува крпа. Не користете абразивно средство за чистење. За чистење на огледалото, испрскајте мала количина средство за чистење стакло врз крпа без влакненца и избришете го огледалото чисто. Додатоци во животниот Стил фото (и) не се вклучени. Држачите за закачалки доаѓаат претходно прицврстени за лесно закачување. Одрекување : ве Молиме имајте предвид дека овој производ е рачно изработен од занаетчии, и никој не е сосема сличен. Секоја ставка ќе има различни нијанси, дезенирање и варијации во бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лументо Мажи Елек В Костум За Вратот Елеци Фустан Без Ракави Менс Ретро Надворешна Облека Гроздобер Шарени Црни С

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Елек Без Ракави, Свечен Фустан Елек, Мажи Костум Елек Тип

DEN 1.00

Акихол Женски Јога Панталони Секојдневен Женски Фустан Со Права Нога Јога Панталони За Женски Тренинг Панталони

Вежбајте Кревање Колкови ЖЕНСКИ 2 ПАРЧИЊА Фитнес Панталони Јога Висок Меур Половината Трчање Јога Пант�

DEN 367.84

Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 1991-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 1991 - МАЗДА НАВАХО

Дизајнирани да одговараат, изведуваат и звучат како оригиналниот систем, резонаторите на Вокер користа

DEN 2.00