• Свеж
Бакстон Студио Мичел Орев Дрво Беж Ткаенина Кралот Големина Платформа Кревет

Бакстон Студио Мичел Орев Дрво Беж Ткаенина Кралот Големина Платформа Кревет

DEN 3703.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Креветот со големина на мичел кинг комбинира цврсто дрво, метал и тапацир во модерно парче мебел за спална соба. Изграден од рамка од цврсто дрво и завршен во Фурнир Од Аркација од орев, мичелот е изграден да трае. Рамката на креветот е дизајнирана да биде впечатлива и смела, додека дозволува дрвото да лебди. Одликувајќи се со аголни индустриски детали, челичните нозе обложени со темна бронза во прав помагаат да се даде структура и форма на парчето додека тапацираната глава, премногу обложена и со дизајн на тафтување на решетката обезбедува удобна потпорна потпора за потпирачот за грб. Дрвената рамка со фурнир од орев изгледа зачудувачки наспроти металната рамка додека има силен контраст со светло-беж тапацираната глава. Оваа комбинација го прави креветот на платформата мичел индустриска икона. Тоа ќе биде совршено парче мебел за индустриски, модерен или минималистички ентериер. Направени Во Малезија, мичел бара собрание. Димензии на тела : Димензии : 40.35" Висок х 80.71" Широк х 86.42" Длабоко Глава : 40.35" Висок х 80.71" Широк х 4.72" Дебела Странична Шина : 15.75" Висок х 86.42" Долг х 0.71" Дебела Нога : 15.75" Висок х 80.71" Долг х 0.71" Дебели Летви : 2.48" Широк х 25.67" Долг Х 0.35" Дебел врв на летва : 10.53" високи нозе : 7.87" Димензии Со Висока Внатрешност (големина на душекот) : 77.95" широк х 81.5" Длабоко. Тежина на производот : 123,89 фунти. Димензии на производот : 40.35 "Висока х 80.71" Ширина х 86.42 " Длабоко. Висина на производот : 40,35 инчи. Ширина на производот : 80,71 инчи. Длабочина на производот : 86,42 инчи. Потребно е собрание : ДА. Колекција : Мичел. Метод На Испорака : Стандард.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Миленичиња Куче Мачка Обука Послушност Црн Свирче Суперсоничен Звук Теренот Тивка Обука Свирки Миленичиња Материјали

Опис : Гласниот звук е најголемата предност на оваа ставка и е причина што свирчето е популарно кај луѓе�

DEN 4735.84

Женски Костими За Капење Костими За Капење Танкини Топ Со Шорцеви За Момчиња И Спортски Градник За Капење Суи

94"Должина На Врвот : 62см / 24.37" Дводелни костими за капење за жени атлетски танкини топ со шорцеви за момчи

DEN 399.84