• Свеж
Дизајнарт Црвена Висока Пета Женски Чевли-Современа Перница За Фрлање-12х20

Дизајнарт Црвена Висока Пета Женски Чевли-Современа Перница За Фрлање-12х20

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

"Додадете боја и удобност на секој простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни Modernетски Модерни И Современи перници за фрлање. Смрека вашиот дневна, софа или кревет со овие пукање светло обоени Уметност Модерни И Современи перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе атмосфера и ставете ги на софата, каучот, столовите, креветот. и препуштете се на бујна, цврсто релаксација.Нашите Други Перница е отпечатена со помош на италијански мастила со висока Густина на Боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. . Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатени на полиестери со мала тежина од 100% . - Перница исполнета со 100% полиестерско полнење. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање со патент што ви овозможува да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. - Без мирис. - 100% Хипоалергично. - Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. - Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина. - Достапно Во Неколку големини. - Атрибут : Модерен И Современ. - Предмет : Апстрактен Импресионизам" Совршен акцент на секое парче мебел. Печатени на 100% мала тежина полиестер. Затворање со патент за да можете да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.