• Свеж
Рачно Насликана Платнена Уметност Со Златна Рамка-48во 36ин

Рачно Насликана Платнена Уметност Со Златна Рамка-48во 36ин

DEN 958.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршена врска помеѓу природните форми и модернистичката апстракција, ова рачно насликано платно е прекрасен изглед за различни простори. Монтиран во златна рамка, овој отпечаток е испружен и подготвен за закачување. Тоа е прекрасен начин да им дадете убаво ново чувство на трпезариите, дневните соби и многу повеќе. Подготвени да висат ѕидна уметност. Уникатно рачно насликано парче, без две слични. Вклучен Висечки Хардвер : Д-Прстени, Клучалки или Закачалки за Пили. Собранието не е потребно. Сува Локација - оваа ставка е оценета за суви локации, што значи дека може да се користи во затворен простор што вообичаено не подлежи на влага. Може да вклучува локација која е предмет на привремена влага обезбедена вентилацијата е соодветна за да се спречи каква било акумулација на влага, како што е бањата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ексклузивни Домашни Завеси Бискејн Внатрешен Надворешен Двобоен Текстуриран Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х96, Путер

Бискејн внатрешни / надворешни панели за завеси со шипки носат дополнителна мода и стил на секој надвор�

DEN 271.84

Четири Сезони А Ц Црево За Празнење На Ладилно Средство П Н: Одговара изберете: 1991-ЏИП ЧИРОКИ, 1991 - ЏИП КОМАНЧЕ

Четири Сезони А / Ц Црево За Празнење На Ладилното Средство П / Н : 56279 Количина Продадена : Продадена Поед�

DEN 1.33