• Свеж
Момени Лил Мо Каприциозен Кадрава Папрат Област Килим

Момени Лил Мо Каприциозен Кадрава Папрат Област Килим

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Шумски животни, ретро роботи и мод цвеќиња, ох мој! Чудните мотиви се комбинираат за да го стават " Лил Мо Каприц во класа сама по себе. Рачно тафтувана од мек Полиестер оваа колекција се одликува со рачно резба за дополнителна текстура и живописна палета на бои за да биде забавна колку што е уникатна. Внатрешен Килим. Произведено Во Кина. Рака Тафтувана. Материјал : 100% Полиестер. Висина На Купот : 0,37".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Универзитет во Мичиген 14W 11ч Менхетен Црн сингл Мат злато вкоренета Диплома рамка со бонус во кампус слики литограф

Рамка за црна диплома во Менхетен со златен фолија печат на официјалниот универзитет означува и втисна�

DEN 2.67

Нов 82-631AR мотор на прозорецот за напојување и регулаторниот склоп на задниот десен дел се вклопува во 2005 година- epип

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

DEN 707.20