• Свеж
Тапациран Кревет, Кралски Кревет Во Калифорнија, Сива Темно Кафеава Боја

Тапациран Кревет, Кралски Кревет Во Калифорнија, Сива Темно Кафеава Боја

DEN 3039.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со прекрасен и современ изглед, овој шик кревет ќе го украде шоуто во вашата главна спална соба. Овој кралски кревет Во Калифорнија е тапациран во сива ткаенина со тафтување со кристално копче на главата, а неговата цврста рамка и дрвени нозе завршуваат во капучино. Овој брачен кревет е достапен и во крем и кафеави ткаенини. Неутрален, но сепак додава значителен степен на визуелна топлина-фантастичен начин да се создаде релаксирачка средина во спалната соба. Тапациран Кревет, Кралски Кревет Во Калифорнија, Сива/Темно Кафеава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ксиусбор Ш Новиот Допир Вистински Безжичен ENC Намалување НА Бучавата 9D Звучен Ефект Bluetooth 5. Долго Траење На Батеријата

SH9 безжични слушалки, Bluetooth слушалки BT5 .3, стерео слушалки, вистински безжични слушалки, енц повик бучава

DEN 1264.00