• Свеж
Заштитен знак Ликовна Уметност Текстил Наредени Платно Уметност Од Ден Балард

Заштитен знак Ликовна Уметност Текстил Наредени Платно Уметност Од Ден Балард

DEN 1530.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уметник : Ден Балард Предмет : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има светли текстили што висат преку рамката. Истакнати Бои : Црна, Розова, Црвена, Вино, Зелена, Кафеава Ден Балард е меѓународно познат фотограф за патувања и пејзажи од Колорадо. Неговите слики ве водат на визуелно патување до некои од најубавите и далекусежни агли во светот. Дан посети над 50 земји и пет континенти низ целиот свет, а неговата работа го привлече вниманието и пофалбите на некои од најголемите имиња и компании во фото индустријата. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. светли текстил виси ја преминуваат рамката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Маичка за машка фустан редовно одговара на деловна кошула памучна кошула со цврста кошула Оксфорд за мажи

Детали за производот Оваа кошула во Оксфорд се издвојува со својот мек дизајн, како и со висок квалитет �

DEN 1.00

Единствени поволни цени за еластична половината за влечење на жените, атлетична должина на глуждот на глуждот

Овој џогер со џогер за истегнување зазема опуштена силуета за новата сезона, со спортски прилагодени со

DEN 2.33