• Свеж
Mini DisplayPort 1.2 A До HDMI Активен Адаптер Кабел со Зафаќање HDMI Приклучок, HDMI 2.0, HDCP 2.2, 4K 2k @ Hz, ft

Mini DisplayPort 1.2 A До HDMI Активен Адаптер Кабел со Зафаќање HDMI Приклучок, HDMI 2.0, HDCP 2.2, 4K 2k @ Hz, ft

DEN 159.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

2 (Заштита На Дигитална Содржина Со Висок Пропусен Опсег). Енергичен Квалитет На Видео Поддржува РЕЗОЛУЦИИ на UHD видео до 3840 x 2160 (4 K x 2 K) @ 60 Hz Поддржува HDCP 2.2-усогласен кабел ја поврзува mini Displayport_ (m DP) или thunderbolt ® портата на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, Mac Или таблет со 4 K-от HDMI монитор, проектор или телевизија. Неговиот специјален приклучок со висок зафат спречува лабав или случајно исклучен кабел да предизвика губење на сликата. Совршено е за употреба со графички картички, како Што Е Amd Eyefinity, кои не испуштаат dp++ сигнали. P586-006-HD-V2 A, исто така, поддржува богат, целосен аудио (ако вашата картичка displayport_ поддржува аудио премин) и најновите СТАНДАРДИ HDCP 2. Испрати UHD Mini Display Port 1. Со m DP машки конектор на едниот крај и позлатен HDMI МАШКИ конектор со висок зафат од друга страна, овој кабел не бара посебен адаптер за напојување. Пакетот Вклучува P586-006-HD-V2 A Mini Display Port 1.2 A До HDMI Активниот Адаптерски Кабел (M/M) поврзува КОМПЈУТЕР, Mac Или Таблет со овозможен m DP Или Thunderbolt (Како Што Е Серијата Surface Pro) со hdmi портата НА 4k монитор, проектор или телевизија. Бидејќи е активен адаптер, P586-006-HD-V2 A Со шест стапки е компатибилен со излез На Дисплеј Со Еден Режим и Двоен Режим (dp ut).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кембел Држење На Телото Трска за Држење На Телото, Рамнотежа и Мобилност Како Што Се Гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА

Генијалната Трска за Држење На Кембел ви овозможува да одите поисправено, менувајќи ја линијата на видо

DEN 687.84