• Свеж
Едноставно Дејзи 18 18 жолти starвездени салфетки, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 жолти starвездени салфетки, сет од 4

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прославете ја сезоната со сет на едноставно Дејзи 18 "x 18 " Yellowолти светлосни салфетки од нашата колекција Ханука. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете посебен акцент на празникот на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Овој дизајн ќе биде богат со акцент на домашен украс за годините што доаѓаат додека ја поздравувате светлината во вашиот дом. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ starвездена светло геометриска салфетка : Едноставна, но сепак елегантна 19 -тина салфетки доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.