• Свеж
Современо столче за акцент, стол за дневна соба Аукфа, фотелја со розови златни нозе, одмор со висок грб, потпирач за потпирачи за рака и удобно удобно седиште, за дн?

Современо столче за акцент, стол за дневна соба Аукфа, фотелја со розови златни нозе, одмор со висок грб, потпирач за потпирачи

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Детали за производот : Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски стил со елегантен дизајн ќе инспирира свеж изглед и ќе донесе утеха во вашиот простор за живеење. Заштитени нозе и кадифена ткаенина тапацир на оваа колекција за седење создаваат стилски изглед кој прифаќа гроздобер талент и модерно живеење. Завршете ја декор за дневна соба со овие опции за шик седење. Тегови и димензии и опис Големина на производи : 32.28 '' H x 31.10 "W x 25.29 '' DSEAT Висина : 18.11" Длабочина на седиштето : 20.08''''seat Ширина : 25.98''arm Висина : 25,20 "Задна висина - Седиште до врвот на задниот дел од задниот дел на задниот дел од задниот дел на грбот : : 15,35 ”Нето тежина / бруто тежина : 37.03 bs /41.881. Просториско столче фотелја со розови златни нозе, одмор со висок грб, потпирач за рака и удобно перничето, за дневна соба или спална соба - зелена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Стандарден Прекинувач За Контрола На Патувањето СО Палење P N: CCA Одговара изберете: 1998-FORD EXPLORER, 2001 - FORD EXPLORER

Стандарден Прекинувач За Контрола На Патувањето Со Палење P / N : CCA1314 нашите прекинувачи за контрола на п�

DEN 760.64

Дорман 578-Ремен За Резервоар За Гориво За Избрани Модели На Буик Шевролет Понтијак Одговара На Шевролет Импала

Се препорачува за замена секогаш кога резервоарот за гориво е заменет или сервисиран, овој ремен е дире�

DEN 3.00