• Свеж
Без граници на помладите низ целата цветна чипка под притисок, големини 32B-40DD

Без граници на помладите низ целата цветна чипка под притисок, големини 32B-40DD

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Воведување на новиот и подобрена граница без граници. Сега поудобно од кога било, има флексибилна жица за удобност за да се прилагоди на вашата форма и мекото подлога за притискање за природен лифт. Целосно нареденото крило обезбедува поддршка за измазнување, а убавата чипка на Allover му дава женски шарм. Спарен со ласкаво вклопување и кабриолетни ленти за разноврсност, овој градник е сигурен дека ќе стане ваше секојдневно. Само на. Без граници на помладите низ целата цветна чипка го туркаат градник со кабриолетните ленти. Материјал : 89% најлон 11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Видови чаши : Притиснете. Покриеност : Умерено. Затворање : Кука и око. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо се претвораат во вкрстено назад. Карактеристики : Прекрасна ткаенина од цветни чипка, во која има флексибилна жица за удобност и супер, мека подлога за притискање што нуди природен лифт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштитен знак Ликовна Уметност Тајниот Залив Самрак Платнена Уметност Од Пјер Леклер, Бела Мат, Дрвена Рамка

Уметник : Пјер Леклерц Предмет : Пејзажен Стил : Современа Трговска Марка Ликовна Уметност "Тајниот Зали�

DEN 1.67

Примарна Сребрена Фунта Сребрена родиум обложена И Жолта Роза Вермејл обетки со обрач исечени Со Дијаманти

Дајте гламурозен шмек на вашиот изглед со овие впечатливи обетки со обрач Овие сребрени обетки се одлик

DEN 191.84