• Свеж
Вшкусен капак 9x6: Студио Бело

Вшкусен капак 9x6: Студио Бело

DEN 383.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Капакот за вшмукување GIR 9x6 е дизајниран за мали правоаголни садови за печење, тави и тепсија, од таблета до секојдневно складирање. Машината за миење садови и безбедна и лесна за чистење со рака исто така. Овие капаци за вшмукување го претвораат секое јадење во сад за складирање. Повторно загрејте или пареа храна во микробранова/шпорет, печете со нив во рерната - отпорна на топлина на 550 ° F. Овие капаци создаваат силна херметичка заптивка за вшмукување на која било мазна површина - стакло, не'рѓосувачки челик, алуминиум, пластика, пирекс и многу повеќе. Дизајнот на Unibody нема дупки или споеви, што го прави супер хигиенски и лесен за чистење. 100% гаранција за живот. Направено да трае вечно во вашата кујна; БПА, БПС и Футалат бесплатно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства 8972PW Бринета Сирена Вода Фантазија Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

Каролини Богатства 8972 PW1216 Бринета Сирена Вода Фантазија Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, раз

DEN 356.80

Ступел Индустрии Розова Цвет Женски Портрет Пеперутка Цветови Апстрактна Шема, 48, Дизајн На Сангита Бачелет

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

DEN 669.44