• Свеж
Уметнички ткајачи Long Beach Blue Cream 2'6 8 'крајбрежен затворен тркач на отворено, килим

Уметнички ткајачи Long Beach Blue Cream 2'6 8 'крајбрежен затворен тркач на отворено, килим

DEN 1120.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Yellowолта, крем. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички ткајачи. Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементите на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционален куп без куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67