• Свеж
Подобри домови и градини Статуа на природна желка, 9. во L 6. во W 4. во ч

Подобри домови и градини Статуа на природна желка, 9. во L 6. во W 4. во ч

DEN 623.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подобрите домови и градини, статуар за градинарски производи од природна желка е класичен додаток на кој било простор на отворено. Направена со кафеава завршница во детали за текстура. Turtелката поставува забавно и празнично расположение за вашите забави на отворено и прави добредојден додаток на буквално секој стил на декор каде и да седи. Овој одличен статутар на градината на браунките BHG кафеава желка може погодно да се смести во или надвор од куќата. Оваа симпатична фигура на желка е забавен начин да додадете малку магија во кој било дом или градина. Подобри домови и градини Статуа на природна желка. Димензии : 9,3 "x 6,5" x 4,75 "ч. Тежина : 3,3 фунти. Изработени во исклучителни детали. Ги поздравува сите на вашите забави во затворено/отворено, собири и привлекувачи. Време. Внатрешна / надворешна употреба. Пристигнува целосно собрани. Чистете со крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Чудо на нација Дете за деца Училиште Училишта Униформа со кратки ракави со двојно пик поло маица, пакет на вредност

Совршено за предучилишно или дневно згрижување, нашите најдобри во класа Чудо од нација на деца, унифор�

DEN 1.67