• Свеж
Бела гуска надолу алтернативен утешител, хипо-алергичен, ватиран бо зашиен, цела сезонска удобна за креветот од Сомерсет Дома

Бела гуска надолу алтернативен утешител, хипо-алергичен, ватиран бо зашиен, цела сезонска удобна за креветот од Сомерсет Дома

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Луксузниот, топол и хипо-алергичен, надолу алтернативниот утешител од Домот на Сомерсет ќе ви даде удобен ноќен сон. Одликувајќи се со зашиена преку градежништво за да се зголеми мекината и да се обезбеди полнењето да остане рамномерно распределено. Покривот за микрофибер е мек на допир и влакното полнење работи исто како и вистинските пердуви, ве одржуваат пријатно во текот на секоја сезона. Сомерсет Дома надолу алтернативни преполнети постелнини Утешител : Луксузна удобност? Овој 100% полиестер цела сезона надолу алтернативниот утешител има конструкција на Baffle Box за да ја зголеми метежната и да обезбеди полнењето да остане рамномерно распоредено за супериорна удобност. Домашната удобност на Сомерсет нуди софистициран и стилски изглед што го прави убава опција за постелнина во текот на целата година за која било соба или дизајн на декор . меко и удобно? Одликувајќи се со мек микрофибер материјал кој е хипоалергичен и смирувачки за допир, ова ќебе ќе ве задржи топло и удобно и ќе ви овозможи пријатна ноќ. Совршен постелнина додаток во спална соба, соба за гости, одмор за одмор и многу други места!. Одговара на повеќе големини на креветот? Достапно во близнаци, полни / кралици и големини на кралот . детали за производот? Долу алтернатива : Пополнување на влакна, материјал за покривање : четкано микро влакна. Упатства за нега : машина што се пее, виси суво. Димензии : 68 инчи (ширина) x 86 инчи (должина). Вкупна тежина на пополнување : 32 унци. Направено во Кина. Големина : Кинг, броење на нишки : 180. Цела сезона надолу алтернативен утешител. Покриен материјал : четкан микрофибер. Долу алтернатива : Пополнување на влакна. Близнак : Вкупна тежина на пополнување : 32 мл; Димензии : 68 "x 86". Целосна/кралица : вкупна тежина на пополнување : 41 мл; Димензии : 86 "x 86". Кинг : Вкупна тежина на пополнување : 49 мл; Димензии : 102 "x 86".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 932-ЗАДНО ПОГОНСКО ВРАТИЛО CV Спој За Специфични Модели На Infiniti Nissan Suzuki, црно Одговара избери: 2005 - NISSAN

Овој спој со постојана брзина (CV) на погонското вратило е дизајниран да одговара на вклопувањето, изглед

DEN 1.00

Чудо на нација Дете за деца Училиште Училишта Униформа со кратки ракави со двојно пик поло маица, пакет на вредност

Совршено за предучилишно или дневно згрижување, нашите најдобри во класа Чудо од нација на деца, унифор�

DEN 1.67