• Свеж
Без граници јуниори плус големина плетени карирани панталони панталони

Без граници јуниори плус големина плетени карирани панталони панталони

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Удобноста на дневните панталони го исполнува полираниот стил на панталона - плетените карирани панталони од панталони на границите не се толку, а потоа и некои. Забавно е да се облекувате нагоре или надолу со графичка мета или блуза и блејзер, овие панталони се карактеризираат со ласкави плети и силуета со високи половини, удобни странични џебови и удобно широко сечење на нозете. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : опуштено; Силуета со широк нозе. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 31,5 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : предни плети; Сеопфатна карирана шема; јамки на појас. Плетирани карирани панталони за јуниори со плус големина од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68