• Свеж
Моргантон јаже ткаат на отворено салон стол, сет од 2, црно и тиково

Моргантон јаже ткаат на отворено салон стол, сет од 2, црно и тиково

DEN 6575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Надградете го вашиот простор на отворено со седење што го гушка вашето тело на сите вистински начини. Комбинирајќи зачудувачки дизајн на ткаење на јажето со кривината структура, нашиот сет на дневна столица ќе биде беспрекорен додаток на која било област за седење на отворено. Ова може да се користи како самостоен сет или може да се искористи за да се потенцира постојниот мебел, правејќи го овој сон за оние кои сакаат да го персонализираат својот простор. Изработена со цврста рамка од дрво од багрем, секое столче нуди часови разговор за вас и вашите гости. во моментов има. Со едноставна, но извонредна ткаење на јажето, овој сет ќе му даде на вашиот двор моментална надградба во стилот и удобноста. Воплово ткаење : Овие столчиња имаат сложена ткаенина од јаже што обезбедува неверојатно издржлив и уникатен изглед. Вршените детали за овој материјал овозможуваат ова парче да се меша беспрекорно со вашиот декор на отворено. Акасија дрво : Направено со багрем дрво што носи елегантен и егзотичен изглед на вашиот простор, ова трајно тврдо дрво природно издржува на отворено елементи и нема да се затемни со текот на времето. Дрво од багрем е совршено како цврста, тешка рамка што се спротивставува на абење и солза. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Секое столче е 28,00 ”W x 20,25” D X 29,75 ”H. herе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на овој шармантен сет на столици. Потребно е засновано : Потребно е одредено склопување за овој сет на дневна столица. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Ова доаѓа како збир од два. Вклучува : две (2) дневни столици. Јаже со плетен ткаат. Рамка од дрво од багрем. Две салони за преоден стил. Повеќе опции во боја. 28.00 ”W x 20.25” D X 29,75 ”H.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Икона Динамика На Возилото 77750ЦП 15-КОЛОРАДО 0-2ВО ЗАДНИОТ дел 2. НАСПРОТИ ПБ ЦДЦВ Пар Одговара изберете: 2015-, - ШЕВРОЛЕТ

Икона Динамика На Возилото 77750 CP 1515 КОЛОРАДО 02 IN ЗАДЕН 2.5 НАСПРОТИ PB ЦДЦВ Пар Динамика НА Возилото 77750 CP 1515

DEN 2.67