• Свеж
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „Заплеткајте го денот роза“ Инспиративни цитати и изреки - розова, бела боја

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „Заплеткајте го денот роза“ Инспиративни цитати и изреки

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Зафатете го денот Роуз, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентација на ориентација со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи дрвени рамка со дебелина од 1,5 инчи, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и избледени мастила отпорни за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „Заплеткајте го инспиративниот цитат и изреки на денот на розата“ - розово, бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Inktastic Бидете Сирена И Направете Неколку Бранови Со Сина Сирена Приказна Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Биди Сирена И Направи Некои Бранови Со Сина Сирена Приказна За Новороденчиња Ползавец Совршен роденден

DEN 1.67