• Свеж
12oz чаши за хартија, светло зелена, 10CT

12oz чаши за хартија, светло зелена, 10CT

DEN 194.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Служете ги гостите на забави нивните омилени топли или ладни забави пијалоци во овие партиски чаши. Овој пакет содржи десет чаши за хартија од 12 унца, совршена сума за секое семејство, роденденска забава или секојдневно забава. Забележете ги овие забавни, чаши за хартија за еднократна употреба за какво било специјално славење и осигурете се дека расчистувањето по партијата ќе биде брзо и лесно. 12oz чаши за хартија, 10 CT : Пакет од 10 чаши за хартија. Чаши од хартија држат 12 мл. Чаши за хартија се совршени за секоја забава. Садови за еднократна употреба го олеснува расчистувањето на партијата. Пребарај за други партиски материјали и украси за забави. Достапно во најразлични бои за да одговара на која било тема.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 722 - Задна Задна Положба Лист Пролет Оков и Заграда Комплет За Специфични Модели На CHEVROLET GMC Одговара изберете:

Овој комплет за окови и држачи за лисја е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за по�

DEN 483.52