• Свеж
Кали_стор Машка Долна Облека Машки Гаќички За Дишење Удобна Мрежеста Долна Облека Сива, М

Кали_стор Машка Долна Облека Машки Гаќички За Дишење Удобна Мрежеста Долна Облека Сива, М

DEN 447.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Машки Модни Гаќи Секси Возење Гаќи Долна Облека Панталони Машки Челик Кратка Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Машинско Перење. Здрави природни материјали, пријателски за кожата, без иритација. Мека и дише. Добра еластичност. Фитилни својства. Моден дизајн, тродимензионален крој. Секси и удобно. Светла боја, без исчезнување, се чувствуваат мазни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.