• Свеж
Црвена Кап® Машка Еластична Влошка Работна Панталона

Црвена Кап® Машка Еластична Влошка Работна Панталона

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Без разлика колку е тешка или валкана работата, ќе можете да ја постигнете со подобрена удобност и мобилност носејќи ги овие панталони. Нашите Еластични Работни Панталони за Вметнување доаѓаат со странични еластични појаси за да овозможат дополнително истегнување кога е потребно. Плус, нивната ткаенина од твил ја користи Нашата Технологија touchtex за супериорно задржување на бојата, ослободување на почвата и фитил. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Нашата 65% Полиестер/35% Памучна Црна ткаенина се спротивставува на избледување на миењето после миење. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Лесно вклопување ви овозможува да се наведнувате, истегнувате и извртувате во целосна удобност. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Синтетичка мешавина џеб. Индустриски перење пријателски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инктастичен Инспиративен Цитат Во Светот Можете Да Бидете Било Што Бидете Љубезен Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Шири некои љубов и инспирација со нашите Во Светот Може Да Биде Ништо бидете Љубезни Ползавец За Новоро�

DEN 255.84

Перформанси 1-Кратки Заглавија Титаниум Керамички Обложени Одговара изберете: 1997 - ФОРД Ф150, 1997 - ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Компатибилен со 19972003 Ford® F150® 4.6 L овој производ не е создаден или продаден од ford®.; Подобрете Ја Моќноста �

DEN 4000.00