• Свеж
Јокохама Адван Спорт А С+ 285 35Р18ХЛ 101Ј БСВ

Јокохама Адван Спорт А С+ 285 35Р18ХЛ 101Ј БСВ

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.ЈОКОХАМА Адван Спорт А/С+КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Од целото време влечењеод контрола со голема брзина подолготрајно траење на шарата високи нивоа на удобност при возење преглед јокохама Адван Спорт А/С+ е гума за сите сезони со високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци. Јокохама нуди (повеќе..) Големина : 285 35Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студената индустрија за бебиња верверица сликарство за сликање на диви животни, 17, дизајн од студиото Фо Холоу Студио

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 863.84