• Свеж
Умот Читач - стол мат за канцеларија-правоаголни со усна - - браун

Умот Читач - стол мат за канцеларија-правоаголни со усна - - браун

DEN 959.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Читач на умот-подлога за стол-правоаголна Со Усна - - Кафеави Клучни Карактеристики и Придобивки : Ги Ублажува уморните нозе и болните колена. Ставете го на мермер, дрво, ламинат и многу повеќе. Текстурираните површински и закосени рабови спречуваат лизгање. Висококвалитетен материјал што нема да се распадне или компресира со текот на времето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.