• Свеж
ЗА ГМЦ БРАУН Металик Едностепен Аеросол

ЗА ГМЦ БРАУН Металик Едностепен Аеросол

DEN 575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со едностепена боја базирана на емајл измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, отпорна на УВ едностепена боја не бара врвен слој/проѕирен слој. * Одлична едностепена боја во аеросол од 12 мл • • Спреј тест картичка за да ја видите боја натпревар пред аплицирање . * Вклучени упатства ЗА ГМЦ • 81. БРАУН МЕТАЛИК. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Уникатни Поволни Цени Микрофибер Навлака За Перница Долг Зајакнувачки Капак За Перница За Тело Каки 20 48

Повеќе Стилови, Повеќе Избори, КЛИКНЕТЕ ОВДЕ.Изработена од Ткаенина Од микрофибер од серијата 1800, Уника�

DEN 194.24