• Свеж
Новороденче Дете Момчиња Облека За Денот На Благодарноста Дуксер Од Тиква Од Тиква На Мама Со Долги Ракави И Еластични Панталони За Губење Облека За Ноќта На Веште?

Новороденче Дете Момчиња Облека За Денот На Благодарноста Дуксер Од Тиква Од Тиква На Мама Со Долги Ракави И Еластични Панталони

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

2 парчиња облека за модни момчиња ги прави вашите момчиња трендовски и кул. Тип На Шема : Писмо . 80 t Tops Должина : t34t Bust : t52пресврт : t40 Tpants Должина : t40tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.