• Свеж
Торба За Складирање Облека Преклоплива Преносна Торба За Складирање Декоративна Торба За Складирање

Торба За Складирање Облека Преклоплива Преносна Торба За Складирање Декоративна Торба За Складирање

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Торба За Складирање облека Преклоплива Преносна Торба За Складирање Декоративна Торба За Складирање Карактеристика : Голем волумен за лесно складирање. Внимателен избор на лен, водоотпорен слој внатре, дебел и издржлив. Врвката за влечење го затегнува дизајнот dustproo f. Линијата на автомобилот е тесна, цврста и не е лесна за полетување; дизајнот на рачката е погоден за носење. Големина : 43х33х33см Опсег на примена : чанти, книги, списанија, пресоблекување, дневни потреби, играчки. Пакетот содржи : 1 ПАРЧЕ торба за складирање домашни украси за есенски декор во дневната соба за домашен декор. Виси,Дијамантско Сликарство,Ѕидни налепници,Ветерни Ѕвончиња,Налепници,Реквизити За Снимање,Венец,Украс На Работната Површина,Честитка,Балон,Хартија За Завиткување Подароци,Вештачко цвеќе,Декорација За Осветлување На Забави,Блузи За Забави,Свеќи И Држачи,Забава За Настани,Блескави Камења,Календар,Сликарство Во Масло,Руди,Украсен Банер За Маса,Украсни Камења,Комплет Балони За Забави,Декорација На Висечка Врата,Послужавник декорација,Декорација На Решетката за вино,комплет вентилатори за хартија,Комеморативни Монети,Кристална Декорација. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Марвел Локи Претседател Локи Мало Копче-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Атлетска Морнарица

Официјална Марвел Стока Марвел Студија Локи Маици За Мажи, Жени, Момчиња И Девојчиња; Маици Од Серијата �

DEN 2.00