• Свеж
Базен Колега Професионална - Одделение Лист Мрежа За Круг Надземни Базен Зимски Капаци, ft. Тркалезен Базен

Базен Колега Професионална - Одделение Лист Мрежа За Круг Надземни Базен Зимски Капаци, ft. Тркалезен Базен

DEN 959.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Партнер За Базен Професионалните Квалитетни Мрежи за Лисја се најлесниот начин за отстранување на лисјата од капакот на базенот. Оваа лесна премија, мрежеста мрежа од професионално одделение се наоѓа на врвот на капакот на базенот собирајќи ја масата на гнили лисја и остатоци. Едноставно ставете ја мрежата за лисја на капакот на базенот и отстранете ја откако лисјата ќе престанат да паѓаат. Ова е најдобриот начин да се спречи нередот и ќе ја спречи затнувањето на пумпата за покривање на базенот. Вклучува громови за употреба со вклучениот систем за заклучување на кабелот и винчот. Клиентите претпочитаат да користат мрежа за лисја заедно со капак за базен, бидејќи фаќа тешко справување со лисјата. Оваа полиетиленска мрежа за лисја е конструирана од минатата година по година. Петгодишна гаранција. премиум, професионално одделение пребивањето ги држи лисјата надвор од капакот на базенот. Прицврстете ја оваа мрежа за лисја на вашиот базен со вклучениот крик и кабел. Најлесен начин за справување со лисјата на капакот на базенот. 5 Година Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Есенска индустрија за есенско афионско поле, пригушено небо цветен пејзаж, 30, дизајниран од Аделино Гонкалвес

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 669.44

Chantelle Classeенски широка ширина Класичен елегантен трендовски удобност за удобност пумпа за фустани злато 7

Пумпите за ширина на ширина на ширина на ширина на ширина, мора да има за секоја гардероба Овие дами 2 "Че�

DEN 870.08

Маичка за машка фустан редовно одговара на деловна кошула памучна кошула со цврста кошула Оксфорд за мажи

Детали за производот Оваа кошула во Оксфорд се издвојува со својот мек дизајн, како и со висок квалитет �

DEN 1.00